Promocija zdravog načina života

Današnji dan u našoj školi smo posvetili promociji zdrave prehrane i zdravog načina života. Svim učenicima je osiguran besplatan zdrav obrok koji se sastojao od kukuruznog peciva, mliječnog namaza, jabuke, te 100% prirodnih voćnih sokova.

Na satima razrednog odjela s učenicima su također rađeni nastavni sadržaji koji se bave spomenutom tematikom, a na satima tjelesne i zdravstvene kulture se posebna pažnja posvetila vježbama oblikovanja kako bi se učenicima ukazalo na važnost tjelovježbe i tjelesne aktivnosti.

Ova aktivnost je realizirana uz potporu općinskog načelnika Stjepana Piljića.

Fotografije možete pogledati u nastavku!