Veliko srce za poplavljeni Domaljevac

Jučer su u posjeti našoj školi bili predstavnici škole BG/BRG Kirchengasse iz Graza (Austrija), dir. mag. Reinhard Gande, prof. mag. Markus Solkner, prof. mag. Johannes Kugerl, prof. mag. Christian Hackl i Sabine Klimisch, predstavnica Vijeća roditelja. Na inicijativu njihove učenice Martine Lukić, čiji su roditelji, Slobodan i Ivana, rodom iz Domaljevca, organiziran je humanitarni koncert u školi u Grazu i prikupljana su novčana sredstva za poplavljene obitelji u Domaljevcu.

U prisutnosti roditelja i djece, načelnika općine i predstavnika naše škole, ravnatelj Reinhard Gande i Martina, uručili su novčanu pomoć za 12 obitelji. Gosti iz Austrije obišli su našu školu, poplavljene dijelove sela te se upoznali sa trenutnom situacijom u našoj zajednici. Ovim putem još im se jednom zahvaljujemo u ime roditelja i djece te naše škole.

Posebno hvala trinaestogodišnjoj Martini koja je svojim humanitarnim djelom pokazala veliku ljubav i srce za svoje selo.

???????????????????????????????