Svečanost otvaranja sportske dvorane u Grebnicama

U utorak 25.09.2012. godine u područnoj školi u Grebnicama održana je svečanost povodom završetka radova na sportskoj dvorani i opremanja dvorane kao i uređenja školskog dvorišta.

Učenici razredne nastave iz područnog odjela pripremili su kratku priredbu. Svim učenicima osnovne škole, njihovim roditeljima pozvanim gostima iz županijske i općinske vlasti kao i prisutnim građanima obratili su se ravnatelj škole Branimir Mijić, općinski načelnik Željko Josić i ministar prosvjete Ivo Jelušić.

Nakon obraćanja ravnatelj je pozvao sve prisutne u sportsku dvoranu u kojoj je mjesni župnik fra. Frano Oršolić blagoslovio dvoranu.

Poslije toga slijedio je domjenak za goste i roditelje a učenicima su bili osigurani sendviči i sokovi. Tim svečanim činom ujedno je i otvorena dvorana za učenike područne škole da i oni nakon osam godina bez ikakvog prostora za izvođenje tjelesne kulture konačno imaju primjerene prostorije.

Svima koji su doprinijeli da do ovoga dođe velika hvala.

svečanost greb.4