Natjecanja učenica i učenika osnovnih škola Županije Posavske u odbojci

23.03.2012. godine održano je natjecanje učenica sedam osnovnih škola iz Županije Posavske u odbojci. Učenice naše škole osvojile su treće mjesto. Natjecanje je održano u OŠ Ruđera Boškovića u Donjoj Mahali. Atmosfera i sam ambijent natjecanja mogu dobiti najbolju ocjenu.

03.04.2012. godine održano je i drugo natjecanje u odbojci sedam osnovnih škola iz Županije Posavske, također u Donjoj Mahali. Domaćin natjecanja bila je naša škola, a iz razloga što nije završena dvorana u područnoj školi Grebnice, gdje se trebalo održati natjecanje prema planu.  Ovaj puta natjecali su se učenici. Atmosfera kao i u prvom natjecanju prekrasna. Učenici naše škole dospjeli su do  finalne utakmice i izgubili su od bolje momčadi iz škole Tolisa. Obadva natjecanja uz prisustvo svih ravnatelja škola otvorio je ministar prosvjete Ivo Jelušić.