Nagradno putovanje odlikaša

„Korijeni učenja su gorki ali plodovi suslatki“

Aristotel

01.10.2012. godine je dan za pamćenje učenicima i odlikašima naše škole.

Naime, i ove školske godine pod pokroviteljstvom općinskog načelnika Željka Josića 37 odlikaša iz predmetne nastave otputovali su u Osijek. Uz pjesmu i smijeh put do odredišta im je brzo prošao. Šetajući  uz Dravu i sami su se mogli uvjeriti zašto je Osijek ove godine dobio brončanu medalju u natjecanju „Zlatni cvijet Europe“. Nakon nezaobilaznog Mc Donalds“sa uputili su se do Portanove u Cinestar. To je bio nezaboravan doživljaj. Uz ekipu iz Ledenog doba 4 i to u 3D dobro su se nasmijali i nakratko zaboravili na svoje školske brige.

U ime odlikaša zahvaljujemo načelniku i svim ostalim koji su im omogućili ovo putovanje.Nadamo se da će do godine broj odličnih učenika biti još veći jer vidite i sami: VRIJEDI ZAGRIJATI STOLICU .

osijek2