Školska priredba povodom Dana škole 2021./2022. godine

18

Završna svečana priredba povodom Dana škole održana je u srijedu 15. lipnja u dvorani Hrvatskog doma u Domaljevcu.
Program je počeo divnom izvedbom zbora Mali glasnici, a nastavili su se redati igrokazi, recitacije, plesovi, pjesme i folklorni nastupi.

Ravnatelj škole Damir Karić je pozdravio prisutne i izrazio ponos što je škola i u prethodne dvije godine, koje su bile u znaku pandemije, ipak uspjela ostvariti razne uspjehe u pogledu unaprjeđenja kvalitete nastave. Također se zahvalio učenicima, nastavnicima, roditeljima i institucijama uz čiji doprinos je škola uspjela realizirati nekoliko važnih projekata, kao što su nabava velikih šahovskih figura za školsku šahovsku sekciju, nabava asistivne tehnologije i pomagala za rad s učenicima s teškoćama u razvoju, opremanje IT učionice, osiguravanje besplatnih higijenskih uložaka za učenice i promocija zdravih životnih  navika.

Ovom prilikom uručena su priznanja i nagrade najboljim maturantima i to:

  • Učenik generacije: Ivan Piljić
  • Sportaši generacije: Jakov Matić i Marijan Matić
  • Učenici koji su svih devet godina postigli odličan uspjeh i uzorno vladanje: Paulina Mikolić, Jakov Matić, Matea Đukić i Ivan Piljić.

Sigurni smo da dobrih rezultata i veselih druženja neće nedostajati ni iduće godine.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30