Radovi na uređenju škole

Početkom kolovoza počinju radovi na uređenju školskih objekata. Realizirat će se ukupno tri projekta:

1.Povećanje energetske učinkovitosti školske sportske dvorane u Domaljevcu (postavljanje fasade, izmjena krovišta i stolarije)
Uređenje učionica u centralnoj školi (gletanje i farbanje zidova)
Postavljanje fasade na južnom zidu svjetlarnika područne škole u Grebnicama i gornjem dijelu zidova sportske dvorane u Grebnicama

2. Izmjena unutarnje stolarije u centralnoj školi u Domaljevcu

3. Asfaltiranje staze  i parkirališta u centralnoj školi u Domaljevcu

Sredstva za realizaciju projekata osigurana su odlukom Visokog predstavnika u Bosni i Hercegovini.
Završetkom radova osigurat će se bolji uvjeti za rad, a sve bi trebalo biti gotovo do početka nove školske godine.

Naporima uprave škole administrativna procedura je okončana u najkraćem mogućem roku , a sve u skladu s Zakonom o javnim nabavama Bosne i Hercegovine.

Odluke Povjerenstva o izboru najpovoljnijeg ponuditelja nalaze se na linku ispod.

ODLUKA1

ODLUKA2