Posjet Vladi Županije Posavske

???????????????????????????????

Dana 12. studenog 2013. godine učenici područne škole iz Grebnica u pratnji svojih učiteljica posjetili su Vladu Županije Posavske u Orašju. Posjeta je organizirana u sklopu nastavnog programa. Svrha posjeta bila je upoznati učenike s prostorijama i uredima, te ministarstvima Vlade Županije Posavske.

Učenici su obišli ured predsjednika Vlade Županije Posavske, Ministarstvo prosvjete, znanosti, kulture i športa i Ministarstvo poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva. U sklopu nastavnog sata u Vladi, postavili su desetak pitanja ministru Mati Brkiću, uz ostalo, vezano za broj ministarstava u Vladi Županije Posavske, što Vlada čini za povećanje zapošljavanja mladih i sprječavanje odlaska mladih iz Posavine. Završnica je bila u znaku zasluženih slatkiša za mališane.

???????????????????????????????