Ponovo prvaci !

atletika1.jpg+

Na vrelom stadionu “Goal” HNK Orašje, danas je održano županijsko natjecanje za djevojčice i dječake  u atletici.

Učenici 7 osnovnih škola Županije Posavske nadmetali su se u sljedećim disciplinama:

– skok u dalj – djevojčice i dječaci
– bacanje kugli – djevojčice i dječaci
– trčanje 100 m – djevojčice i dječaci
– trčanje 800 m – dječaci
– trčanje 600 m – djevojčice

U kategoriji dječaka naši učenici osvojili su prvo mjesto, te tako postali najbolji atletičari osnovci u županiji.

U kategoriji djevojčica naša škola zauzela je solidno 4. mjesto, dok je prvu poziciju osvojila OŠ fra Ilije Starčevića Tolisa.

Od naših natjecatelja izvrsnim rezultatima istaknuli su se Katarina Blažanović i Ivo Ivić, učenici 9.a razreda.

Ovim podvigom naši učenici nastavili su niz sportskih uspjeha te na najbolji način završili sezonu sportskih natjecanja u ovoj školskoj godini.Velike čestitke našim atletičarima kao i voditeljima sekcije Ivi Nediću i Zoranu Blažanoviću.

Također treba spomenuti  i značajan doprinos nastavnika Damira Karića kojemu želimo brz oporavak u bolnici i što skoriji povratak u školu.

atletika2.jpg+

atletika3.jpg+