Održano natjecanje „Kviz znanja“

???????????????????????????????

U obnovljenoj sportskoj dvorani matične škole u Domaljevcu, u petak, 4. travnja održano je natjecanje „Kviz znanja“ učenika viših razreda osnovne škole Braće Radića. Kviz se održava drugi put i čini se da je uspio zaživjeti među učenicima i da je među učenicima već postalo stvar prestiža tko će se okititi titulom pobjednika. Na natjecanje se kvalificiralo 16 učenika podijeljenih u 4 grupe koji se natječu u četiri kategorije: najduža riječ, točan broj, glazba, asocijacije i pitanja. Tijek i regularnost natjecanja nadgledao je tročlani žiri nastavnika.

Uz glasno navijanje publike, grupa broj 3 u sastavu Ilija Petrović, Katarina Blažanović, Josip Mikolić i Magdalena Lušić uspjela je u neizvjesnom finalu odnijeti pobjedu.

Svim sudionicima podijeljena su priznanja a pobjednicima i simbolične nagrade. Na otvaranju natjecanja sve prisutne pozdravio je ravnatelj Branimir Mijić. Prisutni su bili i općinski načelnik Željko Josić te predsjednik OV-a Mario Ćošković koji su obećali također nagraditi najbolje. Iz organizacijskog odbora „Kviza znanja“ poručuju da će se kviz održati i iduće godine.

???????????????????????????????