Obavijest

Škola je obaviještena od strane v.d. ravnateljice Dječjeg vrtića u Domaljevcu Nade Hadžihaskić da Dječji vrtić počinje s radom od ponedjeljka 02.07.2012. godine. Budući da je temeljna djelatnost-odgoj i obrazovanje, ono što veže i dječji vrtić i školu te nužno traži usku suradnju između ovih ustanova. U sredinama gdje dječji vrtići rade polaznici dječjeg vrtića i to pogotovo starije grupe polaze pripremni program za školu. Prije stupanja obveznog devetogodišnjeg školovanja naše škole u Županiji Posavskoj provodile su program pripremnih razreda. Kroz taj program se želio postići glavni cilj-socijalizacija (uključivanje pojedinca u društveni život-prilagođavanje društvenim zahtjevima i normama) djece. Zato preporučujemo našim prvašićima i to 22 polaznika I. A iz centralne škole Domaljevac i 10 polaznika I. B iz područne škole Grebnice da se uključe u programe igraonica u Dječjem vrtiću u Domaljevcu. Preporuka nije obveza a dolazak i boravak u vrtiću ne iziskuje nikakve materijalne troškove. Oko pojedinosti zainteresirani roditelji se mogu informirati u dječjem vrtiću i na „Dan otvorenih vrata Dječjeg vrtića u Domaljevcu“ koji se organizira kako bi se roditelji djece upoznali sa edukacijskim programima, a koji će se održati 25.06.2012. godine s početkom u 1700h u zgradi Dječjeg vrtića u Ulici Ivana Mažuranić 10 u Domaljevcu.

v.d. ravnatelja škole,

Branimir Mijić