Poštovani učenici i nastavnici,

u utorak,  17.travnja obilježava se 20. Obljetnica 104. HVO brigade koja je branila ove naše prostore u agresorskom i nametnutom ratu. U sklopu službenog programa obilježavanja između raznih sadržaja je i okupljanje na glavnom trgu gdje će s početkom u 12 sati biti polaganje vijenaca, opijelo za sve poginule, nestale i umrle u Domovinskom ratu i nakon toga blagoslov Doma branitelja 104. HVO brigade.

Ono što je najmanje što možemo učiniti da bismo odali počast poginulima i nestalima među kojima su i naši najbliži jest to da prisustvujemo ovom dijelu obilježavanja na trgu i da se u opijelu sjetimo naših očeva, djedova, stričeva, ujaka i svih koji su svoje živote dali u obrani ovog našeg prostora.

Nastava prijepodnevne smjene u utorak završava u 11:30 h. Nastavni sati se do tada izvode bez skraćivanja. U 11:40 h je organiziran prijevoz autobusom učenika šestih, sedmih i osmih razreda i nastavnika koji imaju nastavu prema rasporedu. Razrednici trebaju obavezno biti uz svoje odjele. Poslijepodnevna smjena ima pravo na neodržavanje zadnjeg nastavnog sata a time i skraćenje nastave.

v.d.ravnatelja škole,

Branimir Mijić