Obavijest

Počela je 2014./2015. školska godina. Učenici škole dužni su se pridržavati odredbi o kućnom redu.

Za lijepog vremena učenici će provoditi velike školske odmore vani prema procjeni dežurnih nastavnika a za vrijeme lošeg vremena u holu škole. Učenicima je za vrijeme boravka u školskom dvorištu strogo zabranjen izlazak izvan kruga škole, dakle, obadvije kapije obilježavaju školsko dvorište. Male odmore će učenici koristiti kako je i predviđeno Pravilnikom o kućnom redu i izlaziti samo u slučaju potrebe iz učionica.

Redari su dužni voditi računa o provjetravanju učionica i to obavezno na svakom odmoru.

Za prekršaje i eventualne štete koje naprave učenici redari su dužni  obavijestiti nastavnika na početku školskog sata.

Učenici iz područne škole iz Grebnica će pohađati nastavu u centralnoj školi dok škola u Grebnicama ne bude sanirana od posljedica poplave, prema procjeni za dva mjeseca a najkasnije do konca prvog obrazovnog razdoblja.

Školska kuhinja ili prodaja hrane će se nalaziti u školskom holu i može se korisiti za vrijeme velikih odmora.

Svim učenicima želimo sretan početak školske godine i dobre rezultate i postignuća u radu.