Karnevalski ponedjeljak

U ponedjeljak 11. veljače 2013. godine je tradicionalni karnevaski ponedjeljak. Okupljanje učenka područne škole Grebnice je na Snogama u 10:00 sati. Učenici mogu doći pješke ili ih mogu dovesti roditelji a mali bus će voziti sa polaznih stanica od 9:30 sati.

Povorka se kreće od Snoga kroz Vinkiće-Stankiće glavnom cestom do škole a  zajedničko druženje učenika , roditelja i mještana bit će ispred škole uz prikladan program.

Okupljanje učenika je u 12:00 sati ispred centralne škole Domaljevac a povorka kreće u 12:15 sati,  glavnom cestom do motela Pauk a odatle Frankopanskom ulicom u pravcu dječjeg vrtića gdje će se povorci pridružiti i polaznici vrtića. Predstavljanje maski i karnevalska zabava održat će se u dvorani HKC-a.

Za sve učenike škole maska je obavezna. Zabranjeno je nošenje vojnih odora kao karnevalskih maski. Prema mogućnosti bilo bi poželjno da učenici ponesu različita zvona ili trube.

Zadužuju se nastavnici-razredni starješine za red u karnevalskoj povorci.

Ispred škole u Grebnicama i ispred HKC-a u Domaljevcu za sve učenike bit će pripremljen čaj i krafne a sponzor je općinski načelnik.