Karnevalski ponedjeljak 2013. godine

13mas2

Tradicionalni karnevalski ponedjeljak  ove je godine pao na dan 11. veljače. Učenici su sa svojim razrednicima (a mlađim učenicima pomagali su i roditelji)  pripremili maske i kostime koje su nosili u svečanim povorkama ulicama  svojih mjesta.

U Grebnicama  su učenici formirali karnevalsku povorku ispred Doma na Snogama i u 10:00 sati krenuli  do škole gdje je priređeno druženje uz prisustvo roditelja.

U centralnoj školi okupljanje je bilo u 12:00 sati a povorka se kretala ulicama u pravcu HKC-a. U dvorani je izveden prigodan program uz predstavljanje maski i uz glazbu i ples.

13mas3 ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ???????????????????????????????