Informativno radni sastanak

sastanak početak škole

U ponedjeljak 02. rujna 2013. godine našu školu su posjetili predstavnici županijske i općinske vlasti. Na poziv ravnatelja informativnom radnom sastanku odazvali su se Mario Jurkić predsjednik Skupštine ŽP, općinski načelnik Željko Josić sa svojim zamjenikom Mirkom Abramovićem, predsjednik općinskog vijeća Mario Ćošković i fra Frano Oršolić, župnik župe Grebnice.

Teme razgovora na ovom sastanku bile su aktualne informacije i plan rada škole u novoj školskoj godini.

Dva veća projekta iz plana su izmjena unutarnjih vrata u centralnoj školi i uvođenje grijanja u sportskoj dvorani područne škole u Grebnicama.

Razina odgovornosti u čitavom odgojno obrazovnom procesu diže se i godine u godinu na višu razinu a sve sa ciljem stvaranja kvalitetnih i pozitivnih ličnosti.

Načelnik općine najavio je nastavak potpore školskim projektima i izrazio je zadovljstvo suradnjom škole sa lokalnom zajednicom.