Održana školska priredba

dig

Završna svečana priredba povodom Dana škole održana je u petak 08. lipnja u dvorani Hrvatskog doma u Domaljevcu.
Program je počeo izvrsnim nastupom folklora, a nastavili su se redati igrokazi, recitacije, plesovi i pjesme.
Ove godine u programu priredbe bila je i jedna novost – kemijski pokusi uživo, profesora Ilije Mikića i njegovih asistenata iz 8.a. Točka je nosila slikovit naziv “Između kemije i magije”

V.d. ravnatelj škole Stjepan Piljić je pozdravio prisutne i zahvalio svima koji su doprinijeli da škola i ove godine ostvari izvrsne rezultate kako u redovnom radu, tako i u izvannastavnim aktivnostima i županijskim natjecanjima.

Ovom prilikom uručena su priznanja i nagrade najboljim maturantima i to:

• Učenik i učenica generacije: Mijo Piljić i Lucija Rošić
  • Sportaš i sportašica generacije: Franjo Ivić i Patricia Brkić
  • Učenici koji su svih devet godina postigli odličan uspjeh i uzorno vladanje: Mijo Piljić, Lucija Rošić, Patricia Brkić, Luka Lušić, Marija Hrskanović i Ana-Anka Klarić.
    Treba naglasiti da su Patricija Brkić i Luka Lušić bili u najužem izboru kao kandidati za učenika i učenicu generacije.

Sigurni smo da dobrih rezultata i veselih druženja neće nedostajati ni iduće godine.

34984673_10209883453121851_5772265569982087168_n