Županijsko natjecanje osnovnih škola u šahu

sah 2

Dana 06.02.2012. godine u našoj školi održano je županijsko natjecanje osnovnih škola u šahu. Sudjelovali su učenici svih sedam osnovnih škola iz naše županije. Na natjecanju su osim učenika bili prisutni i voditelji sekcija, te ravnatelji škola.

Ministar prosvjete, znanosti, kulture i športa Županije Posavske Ivo Jelušić je također bio prisutan na natjecanju te je iskoristio prigodu da održi radni sastanak s ravnateljima škola. Ministar je dao smjernice za skraćeni rad u narednom periodu zbog vremenskih nepogoda.

Sastanku je bio nazočan i općinski načelnik sa zamjenikom.

Učenici naše škole su osvojili 5. mjesto, a prvo mjesto pripalo je učenicima Osnovne škole Antuna Gustava Matoša iz Vidovica. Poredak ekipa na kraju natjecanja izgledao je ovako:

1. OŠ Antuna Gustava Matoša Vidovice       11 meč poena

2. OŠ Vladimira Nazora Odžak                            9 meč poena

3. OŠ Stjepana Radića Oštra Luka-Bok            8 meč poena

4. OŠ fra Ilije Starčevića Tolisa                          7 meč poena

5. OŠ Braće Radića Domaljevac                         5 meč poena

6. OŠ Ruđera Boškovića Donja Mahala              1 meč poen

7. OŠ „Orašje“ Orašje                                                 1 meč poen

sah 3