Skolska knjiznica

U centalnu školu,  nakon uređenja prostorije baš za tu namjenu, vraćene su školske knjige koje su bile odložene u knjžnici Hrvatskog kulturnog centra Domaljevac.

U centalnu školu, nakon uređenja prostorije baš za tu namjenu, vraćene su školske knjige koje su bile odložene u knjžnici Hrvatskog kulturnog centra Domaljevac. Prestankom rada Hrvatskog kulturnog centra a time i knjžnice, otvorena je mogućnost da se škola kao javna ustanova ponudi za preuzimanje knjiga iz knjižnice i omogući građanima pristup knijgama i njihovo korištenje. Budući da škola prema pedagoškim standardima ima predviđeno a dinamikom i organizacijom rada od ove školske godine i popunjeno radno mjesto knjižničara, uprava škole žurno radi na planu rada i radnom vremenu knjžnice. Zahvaljujući radu i trudu pomoćnog i tehničkog osoblja centralne škole kao i odabranoj grupi učenika, i taj fizički dio posla je uspješno i kvalitetno realiziran.

Tajništvo škole

img_0104 img_0113