Predstavljanje programa Franjevačke klasične gimnazije

Maturanti naše škole danas su imali priliku pogledati prezentaciju o Franjevačkoj klasičnoj gimnaziji u Visokom.
Ravnatelj ove ustanove fra Zvonko Miličić, dodatno je pojasnio učenicima program, mogućnosti i mnoge prednosti koje pruža gimnazija u Visokom.
Svoja osobna iskustva i utiske iznijeli su Dario Mamuzić i Marija Dujmenović naši bivši, a sadašnji učenici franjevačke gimnazije.
Franjevačka klasična gimnazija jedina je klasična gimnazija u Bosni i Hercegovini.
Ova ustanova pruža temeljito i sveobuhvatno obrazovanje bez obzira na vjersku, etničku ili drugu pripadnost.
Ova orijentacija prepoznata je i u inozemstvu, tako da je Franjevačka klasična gimnazija u Visokom izgradila partnerske odnose sa školama u inozemstvu.