Uspjeh naših matematičara

U Osnovnoj školi fra Ilije Starčevića u Tolisi, 23.05.2015. godine održano je županijsko natjecanje iz matematike za učenike šestog i sedmog razreda osnovne škole.

U matematičkim znanjima i vještinama nadmetalo se ukupno 42 najbolja osnovaca iz 7 škola naše županije.
Kao i na dosadašnjim natjecanjima, učenici su imali na raspolaganju 90 minuta za rješavanje 4 izuzetno složena matematička zadatka.

Naši učenici ponovno su ostvarili izvrstan uspjeh: Luka Lušić osvojio je prvo mjesto u kategoriji šestog razreda, a Magdalena Lušić drugo mjesto u kategoriji sedmog razreda. Konačan poredak bio je sljedeći:

ŠESTI RAZRED:

1. Luka Lušić – Osnovna škola Braće Radića Domaljevac

2. Arnela Maglajčetović – Osnovna škola Vladimira Nazora Odžak

3. Ivan Dabić – Osnovna škola Stjepana Radića Oštra Luka – Bok

SEDMI RAZRED:

1. Mario Pejić –  Osnovna škola Stjepana Radića Oštra Luka – Bok

2. Magdalena Lušić – Osnovna škola Braće Radića Domaljevac

3. Amra Maglajčetović – Osnovna škola Vladimira Nazora Odžak

Iskrene čestitke Luki i Magdaleni, voditeljicama sekcije Ruži Piljić i Janji Vorgić kao i ostalim učenicima koji su sudjelovali na natjecanju.

matem.2

matem.3