Svečanost zatvaranja projekta obnove škole

Povodom završetka projekta iz plana kapitalnih investicija općine Domaljevac-Šamac u našoj školi održavana je svečanost zatvaranja projekta.

Na platou ispred ulaza u školu uz prisustvo učenika, djelatnika škole, roditelja i predstavnika donatorskih agencija obratili su se u ime škole ravnatelj Branimir Mijić, u ime lokalne zajednice općinski načelnik Željko Josić a u ime donatora predstavnik Švedske razvojne agencije gosp. Mario Vignjević.

Naši učenici su izveli kratki program: recitirali su odabrani učenici razredne nastave a učenice iz folklorne sekcije su u narodnim nošnjama odigrale kola.

Po lijepom vremenu, ispred lijepe zgrade naše centralne škole i u lijepom ozračju zbio se ovaj lijep događaj.

gap 2gap 3