Obavijest

Dana 14.11.2012. godine u dvorani HKC-a u Domaljevcu organizira se dramska izvedba „ Dugine boje “ učenika sa posebnim potrebama „ Kuća nade “ iz Odžaka. Posjet dramskoj izvedbi je obavezan za sve učenike naše škole. Zadužuju se svi razredni nastavnici da prikupe novac za cijenu ulaznice u vrijednosti od 1,00 KM

Sav novac prikupljen od kupnji ulaznica je podrška promociji inkluzivnog obrazovanja i potrebama osoba i djece sa posebnim potrebama „ Kuće nade „ Odžak.

Autobusi će taj dan učenike iz Grebnica voziti s polaskom ispred škole u 16:30 sati i stajat će na redovnim stajalištima. Nastava popodnevne smjene u područnoj školi teče normalnom satnicom, a prekida se dolaskom autobusa u 16:30 sati.