Natjecanje učenika u odbojci

U školskoj dvorni za tjelesni odgoj područne škole u Grebnicama održano je natjecanje u odbojci  učenika osnovnih škola Županije posavske.

Po  prvi puta u novootvorenoj dvorani,  uz mnoštvo učenika i voditelja sekcija,  ravnatelja škola i ministra prosvjete, prisutni su bili i mnogi ljubitelji odbojke.

A odbojka je bila na  visokoj razini, i što se tiče same igre i što se tiče navijanja i uzavrele atmosfere.

U dramatičnoj finalnoj utakmici između ekipa domaćina Domaljevca i gostiju iz škole Odžak, sa malo sreće prvaci su postali učenici iz Ožaka. Treće mjesto osvojila je vrlo jaka ekipa iz škole Tolisa.

U ime ministra prosvjete i sporta Ive Jelušića, pehare i diplome  uručio je v.d. ravnatelj Branimir Mijić a poklon općine Domaljevac-šamac pobjedničkoj ekipi uručio je predsjednik Vijeća Mario Ćošković.

odboj.4