Financijska potpora Središnjeg državnog ureda za Hrvate izvan RH

Zbog prirode našeg posla i poziva nastojimo konstantno obogaćivati nastavne sadržaje u školi i raditi na podizanju kvalitete svakodnevnog odgojno-obrazovnog rada. Stoga nastojimo iskoristiti pozive za projekte kako bismo predstavili svoje ideje i ostvarili podršku za iste.

Naš angažman je prepoznat od strane Središnjeg državnog ureda za Hrvate izvan Republike Hrvatske koji je osigurao donaciju u iznosu od 16.000 kuna za naš projekt nabave asistivne tehnologije za rad s učenicima s teškoćama u učenju i ponašanju.

Uz pomoć donacije osigurali smo pregršt edukativnog materijala, printer u boji, plastifikator te software, tipkovnicu i snimalice za logopedske tretmane koji će uvelike obogatiti instruktivni rad s učenicima s kojima je to potrebno.

Ovom prilikom se želimo zahvaliti Središnjem državnom uredu za Hrvate izvan RH na ovoj vrijednoj donaciji.

image3 image1 image2 image0

thumbnail_image10 thumbnail_image5 thumbnail_image1 thumbnail_image9 thumbnail_image3 thumbnail_image2 thumbnail_image7 thumbnail_image0