Sveti Nikola posjetio prvašiće

niko 1

Ukoliko je netko sumnjao u svetog Nikolu, sada može odahnuti. Prvašići iz naše škole sigurno će posvjedočiti da je sveti Nikola stvaran, kao što su stvarni i darovi koje donosi.

Naime, u utorak 06.12.2011. godine, sveti Nikola je posjetio učenike prvog razreda u našoj školi. Evo što su naši najmlađi učenici napisali o tom događaju:

Dragi učenici i prijatelji!

Ove godine smo krenuli u školu. Bili smo jako dobri i vrijedni. Puno smo toga naučili. Zato smo svetom Nikoli poslali pozivnicu u želji da na svom putu svrati i do nas.

I zaista, na njegov dan, došao je u našu školu. Dočekali smo ga s recitacijama i pjesmom.

Da bi sva djeca mogla dobiti poklon, svetom Nikoli su pomogli dobri ljudi iz veterinarske stanice Argus.

Hvala, sveti Nikola, čekamo te i dogodine!

Učenici prvih razreda