U dvorani područne škole održane Sportske igre mladih

ja i meho

U skladu s planom za 2016. godinu, u dvorani područne škole u Grebnicama, danas su se održavale Sportske igre mladih.
Na ovom regionalnom natjecanju nastupale su ekipe iz Domaljevca, Orašja, Srebrenika, Donje Mahale, Živinica i Obudovca. U muškoj konkurenciji igrala se odbojka i nogomet, a u ženskoj odbojka.

Rukovoditelj organizacijskog tima, profesor Mehmed Memišević, zahvalio je ravnatelju škole Stjepanu Piljiću na podršci u održavanju ovog značajnog sportskog događaja.
Omogućiti svim osnovcima i srednjoškolcima sudjelovanje u organiziranim sportskim natjecanjima i drugim besplatnim aktivnostima tijekom ljeta bio je glavni cilj kada su se po prvi put, 1996. godine, organizirale Sportske igre mladih.

Sportske igre mladih promoviraju način života čiji su temelji razumijevanje, prijateljstvo, solidarnost i fair-play, kao alternativu svim mogućim negativnim trendovima današnjice koji se na izrazit način odražavaju na populaciji djece i mladih.

odbojka 2odbojka 1nog 2nog 1