Tjedan Caritasa Vrhbosanske nadbiskupije

Caritas_0

U tjednu kada Caritas Vrhbosanske nadbikupije  organizira prikupljanje novčane pomoći kako bi se socijalno i materijalno potrebitima pomoglo u iščekivanju blagdana rođenja malog Isusa, blagdana Božića kojim se slavi obitelj i  u kojem se iskazuje ljubav. Darivanje je lijepo i onima koji daruju a i onima koji primaju darove. Kako je u današnje vrijeme opće teške materijalne situacije u kojoj se mnogi nalaze, pomoći jedni drugima je najljepše što ljudi mogu učiniti, i učenici naše škole su se uključili u akciju darivanja.

Učenici naše škole prikupili su novčani dar u iznosu od 450,00 KM  a škola je iz svojih sredstava dala 150,00 KM ukupan iznos od 600,00 KM bit će uplaćen na račun Caritasa  Vrhbosanske nadbiskupije.