Školska prometna patrola

image4

Kako smo i prethodno najavili, jučer, 23. rujna je organizirana školska prometna patrola na ulicama Domaljevca. Ova akcija je dio programa koji provodi Auto-moto savez u BiH u suradnji s policijom te su naši učenici s radošću bili dijelom iste gdje su mogli iskusiti kako je to biti na terenu s prometnom policijom i što sve treba kontrolirati u prometu kod vozača.
Ovo je samo jedan od načina na koje jačamo suradnju škole i policije te utječemo na razvijanje svijesti kod učenika o odgovornom ponašanju svih sudionika prometa, bili oni pješaci, biciklisti ili vozači.

thumbnail_image27 thumbnail_image17

thumbnail_image6 thumbnail_image2

thumbnail_image9 thumbnail_image7

thumbnail_image14 image2

thumbnail_image25 thumbnail_image11

thumbnail_image19 thumbnail_image24

thumbnail_image21 thumbnail_image13

thumbnail_image5 thumbnail_image18

thumbnail_image20 thumbnail_image15