Sastanak sa ravnateljem HKO Kruh Svetog Ante u Sarajevu

sastanak

Općinski načelnik Željko Josić, predsjednik Skupštine Županije Posavske Mario Jurkić i ravnatelj Osnvne škole u Domaljevcu Branimir Mijić posjetili su Humanitarno-karitativnu organizaciju Kruh Svetog Ante u Sarajevu gdje su održali sastanak s ravnateljem navedene humanitarne organizacije fra Josom Oršolićem.

Humanitarno-karitativna organizacija Kruh Svetog Ante je dobrotvorna ustanova Franjevačke provincije Bosne Srebrene. U okviru svoje djelatnosti organizira rad pučkih kuhinja, pomoć povratnicima, raseljenim osobama i siromasima, skrb za djecu, pomoć studentima i službe za medicinsku pomoć kroz kućnu njegu i centre za fizikalnu terapiju.

Općinski načelnik Željko Josić upoznao je ravnatelja fra Josu Oršolića o projektu izgradnje i pokretanja centra za socijalno zbrinjavanje u Domaljevcu.