Radni sastanak

sastanak

Dana 11.09.2015. godine, u uredu ravnatelja održan je radni sastanak predstavnika škole, Ministarstva prosvjete, znanosti, kulture i športa Županije Posavske, Općine Domaljevac-Šamac i roditelja.

Sastanku su prisustvovali v.d. ravnatelj škole Stjepan Piljić, predsjednica povjerenstva škole Vedrana Benković, ministar prosvjete Mario Pejić, tajnik ministarstva Marko Nedić, pomoćnica ministra Nada Dujković, načelnik općine Mario Jurkić, predsjednik Općinskog vijeća Zvonko Iljazović, rukovoditelj općinske službe nadležne za školstvo Miroslav Lucić i predsjednik Vijeća roditelja Krunoslav Josić.

Glavna tema sastanka bila je organizacija rada u školskoj 2015./2016. godini, a razgovarano je i o školskim udžbenicima te o formiranju komisije za određivanje primjerenog oblika obrazovanja.

Pored ostalog na sastanku je zaključeno da su materijalno-tehnički uvjeti za rad u školi poboljšani, a poteškoće prouzrokovane padom broja učenika kako u našoj školi tako i u cijeloj županiji prevaziđene su naporima ministarstva kroz zajednički kadrovski plan na nivou Županije. Svi sudionici sastanka podržali su predviđeni plan organizacije rada za ovu školsku godinu.
Pred ministarstvom i upravama škola i dalje stoji zadatak da u budućim okolnostima traže najbolja moguća rješenja.

U ovoj školskoj godini upisan je 221 učenik. Formirano je ukupno 15 odjela, 8 u razrednoj i 7 u predmetnoj nastavi.

Nastavu u Područnoj školi Grebnice slušat će učenici 4.b i 5. b u kombiniranom te učenici 2.b u čistom odjelu.

sastanak 1