Projekt “Jačanje kapaciteta za pružanje psihosocijalne podrške nakon elementarnih nepogoda”

stručno

U sklopu projekta “Jačanje kapaciteta za pružanje psihosocijalne podrške nakon elementarnih nepogoda” 16.06.2015.godine u našoj školi održano je stručno usavršavanje nastavnika.

Ovu aktivnost provodi organizacija Project HOPE, u suradnji s Federalnim ministarstvom zdravstva i UNICEF-om BiH.

Cilj projekta je jačanje kapaciteta uposlenih u osnovnim školama, vrtićima, centrima za mentalno zdravlje i osposobljavanje za rad za vrijeme i nakon prirodnih nepogoda.

Kroz održanu radionicu naši nastavnici imali su priliku usavršiti vještine i znanja potrebnih za rano otkrivanje i pravovremenu intervenciju kod psihosocijalnih smetnji koje nastaju kod djece kao posljedica prirodnih katastrofa.

Školi će biti uručen i vrijedan didaktički materijal za rad.

stručno 2