Posjet Japanske agencije za međunarodnu suradnju

japanci 1.jpg+

U petak 22.05.2015. godine predstavnici Japanske agencije za međunarodnu suradnju (JICA) u pratnji ministra prosvjete, znanosti, kulture i športa Maria Pejića, posjetili su područnu školu u Grebnicama.

Cilj posjete bio je pregled trenutnog stanja u kojem se nalazi školska zgrada koja je izgrađena bespovratnom financijskom pomoći Vlade Japana.

Tijekom nadzora utvrđivana su mjesta oštećenja vizualnim putem kao i putem usmenog upita.

Analiza rezultata terenskog istraživanja kao i utvrđivanje eventualne potrebe za dodatnim radovima bit će odrađeni u Japanu.

Predstavnici JICA-e izrazili su zadovoljstvo načinom upravljanja školom u domeni higijene i sigurnosti učenika.

Ministar Mario Pejić i v.d. ravnatelj škole Stjepan Piljić  su zahvalili prijateljima iz Japana na interesu za daljnjom podrškom i suradnjom.

japanci 2.jpg+