Osvojeno županijsko natjecanje u odbojci za dječake

DSC04505

Učenici naše škole ponovo su nas učinili ponosnim. Na današnjem županijskom natjecanju u odbojci za dječake, premoćno su osvojili prvo mjesto.
Natjecanje je odigrano u školskoj sportskoj dvorani u Grebnicama, a naša škola ovoga puta je bila i službeni domaćin turnira. U uzavreloj navijačkoj atmosferi publika je mogla vidjeti mnoštvo lijepih poteza.

Nastupalo je sedam osnovnih škola, a naša ekipa je u finalu savladala ekipu Osnovne škole Vladimira Nazora iz Odžaka. U borbi za treće mjesto škola iz Tolise je bila bolja od škole iz Oštre Luke-Boka.
Učenici naše škole pokazali su najbolju sportsku vještinu, a čitavo natjecanje je proteklo uz dostojanstveno ponašanje svih učenika. Djeca su pokazala da se znaju veseliti pobjedi ali i podnijeti poraz koji je sastavni dio igre.
Na turniru je primjećeno dosta talentiranih dječaka, te je učenicima upućena poruka da se nastave baviti sportom jer ta aktivnost obogaćuje čovjeka.

Velike čestitke našim učenicima i voditelju sekcije nastavniku Damiru Kariću.

DSC04511

DSC04504DSC04500DSC04496DSC04491