Održana završna priredba

1.

Završna svečana priredba povodom Dana škole održana je u srijedu, 03.06.2015. godine u dvorani HKC-a u Domaljevcu.

Publika je mogla uživati u mnoštvu lijepih igrokaza, recitacija, plesu i pjesmi naših učenika.

V.d. ravnatelj Stjepan Piljić  u pozdravnom govoru  zahvalio je djelatnicima i učenicima na uspjesima koje je škola ostvarila  u ovoj godini.
To se prije svega odnosi na osvojeno prvo mjesto u ukupnom zbroju sportskih natjecanja osnovnih škola Županije Posavske.  Sam po sebi ovaj rezultat je izvanredan, a još kada uzmemo u obzir broj učenika naše škole, odnosno konkurenciju puno većih škola, možemo govoriti o fenomenalnom podvigu. Ravnatelj je također istaknuo  i osvojeno drugo mjesto na natjecanju učenika Osnovnih škola Županije Posavske u matematici.

Ovom prilikom uručena su priznanja najboljim maturantima i to:

Učenici koji su svih devet godina osnovnog obrazovanja postigli odličan uspjeh i uzorno vladanje:
– Marija Dujmenović, Katarina Blažanović, Josipa Dujmenović i Matej Iljazović

Učenice generacije:
– Marija Dujmenović
– Katarina Blažanović

Sportašica i sportaš generacije:
– Katarina Blažanović
– Ivo Ivić

Atmosfera je bila vesela i svečana, a na kraju priredbe djeca su zaželjela da se i iduće godine okupimo u ovolikom broju.

5.

8.