Održana sjednica vijeća roditelja

slika0169

Dana 30.11.2011. godine u prostorijama centralne škole u Domaljevcu održana je sjednica Vijeća roditelja. Pošto je dosadašnjem predsjedniku Vijeća roditelja Perici Dujmenoviću istekao mandat, izvršeno je biranje novog vodstva. Glasanjem je odlučeno da novi predsjednik bude Slavko Marić iz Grebnica, a dvije nove dopredsjednice Mirjana Koturić iz Domaljevca i Slađana Špionjak iz Bazika.

Odabrani su i novi članovi, roditelji učenika prvih razreda.

Nakon izbora, članovi Vijeća roditelja raspravljali su o mnogim pitanjima vezanim za rad škole. Posebno se raspravljalo o učenju i vladanju učenika, težini školske torbe, kvaliteti udžbenika, ocjenjivanju i odnosu učenika i nastavnika. O svim zaključcima Vijeća roditelja članovi školske uprave će izvijestiti stručna tijela škole kako bi se moglo raditi na otklanjanju ukazanih problema.