Odbojkašice naše škole županijske viceprvakinje

DSC04477

U školskoj sportskoj dvorani u Grebnicama, danas je održano županijsko natjecanje u odbojci za djevojčice. U skladu s planom natjecanja za ovu školsku godinu, domaćin ovog turnira bila je Osnovna škola Ruđera Boškovića iz Donje Mahale.

Nakon odlične igre u skupini, učenice naše škole plasirale su se u finale turnira. Tamo ih je čekala vrlo jaka ekipa iz Orašja. Nakon žestoke borbe finale je ipak pripalo Osnovnoj školi “Orašje” iz Orašja a naša škola je zauzela izvrsno drugo mjesto.

Odbojkaška sekcija ove godine a osobito zadnjih nekoliko mjeseci radi “punom parom” i ovaj uspjeh je sasvim sigurno dokaz da se rad i trud na kraju uvijek isplati.
Čestitamo našim djevojčicama kao i voditeljici sekcije učiteljici Snježani Klarić na velikom uspjehu. Ponosni smo na vas.

DSC04489

DSC04487 DSC04486 DSC04485 DSC04476