Obavijest o početku nove školske godine

U utorak, 01.09.2015. godine prvi je nastavni dan za sve učenike, izuzev za učenike prvog razreda koji s nastavom kreću šest dana kasnije, 07.09.2015. godine.

Raspored nastave i prijevoz učenika ostaje isti kao i u prošloj školskoj godini.

Učenici od 6. do 9. razreda iz Domaljevca, Grebnica i Bazika nastavu će pratiti od 7:30 do 12:40 sati u centralnoj školi u Domaljevcu.

Učenici od 1. do 5. razreda u Domaljevcu nastavu će pratiti od 13:00 do 16:40 sati a u Grebnicama (2.b, 4.b i 5.b) od 9:00 do 13:15 sati.

Stariji učenici iz Grebnica i Bazika autobus trebaju čekati na stanicama u 7:10 sati, a mlađi u 8:40 sati.

O udžbenicima i svim ostalim detaljima roditelji će biti upoznati na roditeljskim sastancima i individualnim razgovorima u prvom tjednu rada.

Svim učenicima želimo puno uspjeha u novoj školskoj godini.

v.d. ravnatelja škole,

Stjepan Piljić