Nastavak aktivnosti na uvođenju metodologije indeksa inkluzivnosti

1

Službenica za obrazovanje u uredu OSCE-a u Tuzli, Larisa Kukurić posjetila je danas v.d. ravnatelja škole Stjepana Piljića.
Tema sastanka bile su daljnje aktivnosti na uvođenju metodologije indeksa inkluzivnosti u našoj školi.
Indeks inkluzivnosti je metodologija za samoprocjenu škola, koja pomaže školskim zajednicama da kroz izradu i provedbu školskih razvojnih planova unaprijede kvalitet obrazovanja za svu djecu sukladno njihovim mogućnostima.

Nakon potpisivanja memoranduma o razumijevanju između OSCE-a i Ministarstva prosvjete, znanosti, kulture i športa Županije Posavske, izvršena je obuka nastavnika kroz višednevne radionice.
Idući korak je formiranje školskih timova i izrada razvojnog plana škole.
Službenica Larisa Kukurić je izrazila zadovoljstvo dosadašnjim aktivnostima naše škole na uvođenju ove inovativne metodologije.

2

3