Košarkašima bronca

DSC04838.jpg1

I ove godine Odžak je bio domaćin županijskog natjecanja za dječake u košarci, koje je održano u petak 21. travnja.
Ekipa naše škole osvojila je izvrsno 3. mjesto, čime je ponovljen prošlogodišnji uspjeh.
Jedini poraz košarkaši iz Domaljevca doživjeli su od domaće ekipe koja je i osvojila turnir. Na taj način škola iz Odžaka je obranila titulu prvaka i potvrdila kvalitetan rad u suradnji s košarkaškim klubom.
Naša momčad je u grupi pobijedila školu iz Orašja a u borbi za treće mjesto svladana je Osnovna škola Ruđera Boškovića iz Donje Mahale.
Dječaci iz naše škole su demonstrirali odličnu igru i nedostajalo je samo malo koncentracije da ostvare još bolji uspjeh.
Uz vođenje trenera Stjepana Piljića za našu školu su nastupali: Mijo Piljić, Franjo Ivić, Dario Kopić, Patrik Brkić, Mato Matić, Kristijan Marić, Benjamin Džebić, Kristijan Lukač, Valentin Knežević i Josip Ćošković.

DSC04835.jpg1DSC04846.jpg1DSC04828.jpg1 DSC04816.jpg1 DSC04818.jpg1 DSC04849.jpg1