Juniori HOK Domaljevca osvojili titulu federalnog odbojkaškog prvaka

n1

Čestitamo odbojkašima našeg kluba HOK Domaljevac na osvojenom turniru za prvaka Federacije BiH.
Posebne čestitke idu bivšim i sadašnjim učenicima naše škole koji su bili nosioci laskave titule prvaka Federacije BiH.
Lukač Pavo, Benjamin Džabić i Josip Ćošković su učenici 9. razreda koji su sudjelovali na turniru ispred našeg kluba.
Posebno treba naglasiti da su ovi momci sudjelovali u svim dosadašnjim županijskim natjecanjima u odbojci te da je naša škola pet godina zaredom županijski prvak. Upravo ovi naši učenici su bili i prvaci regiona na Sportskim igrama mladih koje su se održale u Splitu 2015. godine.
Ovo je samo potvrda da je u Domaljevcu odbojka sport broj jedan što se pokazalo u dosadašnjim natjecanjima naših učenika u svim kategorijama.
Puno sportske sreće želimo našim odbojkašima na državnom natjecanju gdje se nadamo da će ponoviti isti rezultat.