Humanitarna akcija za obitelj Hrskanović

mico-1

U našoj školi provedena je humanitarna akcija za pomoć obitelji Hrskanović, koja je tragično izgubila svoj dom u požaru.
Kroz tjedan dana učenici i nastavnici  mogli su dati dobrovoljne novčane priloge. Akcija je protekla uspješno, a na kraju je prikupljeno ukupno 800,00 KM.
Pokazalo se da naši učenici imaju veliko srce i žele pomoći bližnjima koji su u nevolji.
Ravnatelj škole Stjepan Piljić i nastavnik Damir Karić u pratnji učenika devetog razreda danas su posjetili dom obitelji Hrskanović. Pored predstavnika naše škole, u posjeti su bili i učenici Srednje strukovne škole u Orašju na čelu s ravnateljem Ilijom Damjanovićem, koji su također organizirali humanitarnu akciju.

U ime naše škole prikupljena sredstva Mati Hrskanoviću uručio je ravnatelj škole Stjepan Piljić. Doktor Hrskanović se zahvalio svima i naglasio da mu podrška i posjet ljudi puno znače u ovim teškim trenutcima.

mico-2