Formirano Vijeće roditelja

U petak, 28.02.2015. godine, održana je konstituirajuća sjednica Vijeća roditelja naše škole.

Za predsjednika Vijeća roditelja jednoglasno je izabran Krunoslav Josić iz Domaljevca a za dopredsjednicu Ivana Džebić iz Grebnica.

Nakon potvrde mandata članovima te izbora predsjednika i dopredsjednika, na ovom sastanku se raspravljalo o pitanjima značajnim za život i rad škole.

Donesen je i zaključak da se nadležnim institucijama uputi zahtjev za boljim prometnim obilježavanjem ceste koja prolazi uz školu.
Kako bi se povećala sigurnost učenika Vijeće roditelja predlaže obilježavanje zebri, postavljanje odgovarajućih prometnih znakova i semafora koji bi žutim trepećućim svjetlom upozoravao sudionike prometa na povećani oprez.