Dan otvorenih vrata

1

Povodom Dana Oružanih snaga BiH, 1.prosinca,  jučer je održan  „Dan otvorenih vrata“ vojarne Sinovi Posavine u Bukovoj Gredi.
Za osnovce škola  iz općina Orašje, Domaljevac-Šamac i Odžak organizirano je natjecanje u sklapanju i rasklapanju oružja, a pobjednicima su uručene diplome za postignute rezultate.
Učenici su imali priliku upoznati se s vojničkim pozivom, a u pratnji pripadnika Treće pješačke bojne razgledali su naoružanje i vojnu opremu, kao i taktičko-tehnički zbor s prikazom naoružanja i sredstava kojima raspolažu pripadnici ove postrojbe.
Učenici naše škole su osvojili prva tri mjesta u ženskoj i prvo mjesto u muškoj konkurenciji na rasklapanju automatske puške M 16.
Nina Oršolić je ostvarila najbolje vrijeme u obje konkurencije i time je apsolutni pobjednik jučerašnjeg natjecanja.

Fotografija iz danijela83lucic (13)Fotografija iz danijela83lucic (15)

Fotografija iz danijela83lucic (7)Fotografija iz danijela83lucic (8)